10. mezinárodní veletrh strojírenských technologií FOR INDUSTRY 2011

3. – 5. 5. 2011, Pražský veletržní areál Letňany


Strojírenský průmysl má v České republice dlouholetou tradici a je nejnáročnějším a zároveň nejvýznamnějším odvětvím. Řada průmyslových firem přehodnotila některé procesy a stále více vyhledává nové efektivní technologie.

10. ročník veletrhu FOR INDUSTRY 2011 představuje jedinečnou příležitost pro prezentaci moderní výrobní techniky, progresivních technologií a inovačních trendů, které mají široké uplatnění
a jsou podporou pro hospodářský rozvoj.
AIP ČR, z.s. plní i v tomto roce funkci odborného garanta a mediálního partnera jubilejního 10. ročníku tohoto veletrhu.


Asociace inovačního podnikání ČR bude i letos na tomto veletrhu prezentovat nejvýznamnější činnosti
a projekty AIP ČR, z.s., Systém inovačního podnikání v ČR; Technologický profil ČR; Aktivitu MOBILITY; program EUREKA a Eurostars; INOVACE 2011, Týden výzkumu, vývoje a inovací v ČR; Soutěž o Cenu Inovace roku 2011, aj.

Srdečně Vás zveme na stánek AIP ČR, z.s. do výstavní haly číslo 2, B 26, kde bude k dispozici řada informačních materiálů a zájemci budou mít možnost konzultovat
s přítomnými pracovníky AIP ČR, z.s..

Zároveň si Vás dovolujeme pozvat i na seminář Galerie inovací (program viz www.aipcr.cz), který se koná v rámci doprovodného programu dne 3. 5., od 13.00 hodin, sál 2 vstupní haly.

 

        
Asociace inovačního podnikání ČR, z.s., Na Perštýně 342/1, 110 00 Praha 1
Obsah © 2002 - 2023 Asociace inovačního podnikání ČR, z.s., Design & Graphics © 2002 Magicware s.r.o
Administrátor FIREMNIWEB.CZ s.r.o.