FOR ARCH 2011 - vše o nízkoenergetickém stavění

22. mezinárodní veletrh nízkoenergetického stavění

21. - 25. 9. 2011, Pražský veletržní areál Letňany

FOR ARCH (www.forarch.cz) je největší stavební veletrh v Čechách s účastí zahraničních vystavovatelů a má nejdelší tradici v ČR.

V souladu s moderními evropskými trendy se letošní ročník veletrhu profiluje na oblast nízkoenergetického a pasivního stavění. Stejně jako toto moderní téma, se snaží veletrh svým profilem co nejvíce přiblížit novým trendům a situacím. Důraz kladený na úsporu energií ve stavebnictví bude hrát v následujících několika letech důležitou roli.
Průřezově jsou zastoupeny všechny oblasti ve stavebnictví, stavební řemesla a technologie, stavební materiály a výrobky, stavební stroje, stavební konstrukce, financování a realizace staveb, vybavení staveb a další), včetně praktických ukázek stavebních řemesel. Jeho součástí je i odborný doprovodný program - konference, semináře, workshopy i odborné celostátní soutěže.

Hlavní téma - nízkoenergetické stavění prostoupí také všechny souběžné veletrhy, kterými jsou:

FOR ELEKTRO - 4. veletrh elektrotechniky, osvětlovací techniky a zabezpečovacích systémů

FOR THERM - 2. veletrh vytápění, alternativních zdrojů energie a vzduchotechniky

FOR WOOD - 6. veletrh progresivního stavění ze dřeva a

SPORT TECH - 3. veletrh sportovních staveb, jejich technologií a vybavení.

V letošním roce došlo k posunutí termínu konání veletrhu - datum je stejný jako v roce 2010, ale veletrh začíná ve středu a končí v neděli.

Asociace inovačního podnikání ČR, z.s. bude letos na tomto veletrhu prezentovat na stánku B 29 v hale číslo 1 nejvýznamnější činnosti a projekty AIP ČR, z.s., Systém inovačního podnikání v ČR; Technologický profil ČR; Aktivitu MOBILITY; program EUREKA a Eurostars; INOVACE 2011, Týden výzkumu, vývoje a inovací v ČR; Soutěž o Cenu Inovace roku 2011, aj.
Na stánku bude k dispozici řada informačních materiálů a zájemci budou mít možnost konzultovat s přítomnými pracovníky AIP ČR, z.s..

Srdečně Vás zveme na stánek AIP ČR, z.s. v hale číslo 1 B 29 i na seminář (program viz www.aipcr.cz), který asociace připravuje v rámci doprovodného programu dne 23. 9., v 10.00 hodin, sál 2 vstupní haly.
Pro zájemce o účast na semináři budou k dispozici i volné vstupenky,
kontakt: misarova@aipcr.cz, tel.: 221 082 274.

 Obsah (c) 2001-2024 Asociace inovačního podnikání ČR, Design & Graphics (c) Magicware s.r.o.