Seminář AIP ČR, z.s.: "Galerie inovací"

V rámci doprovodného programu 19. mezinárodního stavebního veletrhu FOR ARCH 2008, který se konal od 23. – 27.9. 2008 v Pražském veletržním areálu Letňany – Praha
(www.forarch.cz) pořádala Asociace inovačního podnikání dne 23.9. v Konferenčním centru, sál 3 seminář „Galerie inovací“.

Seminář zahájila Věra Mísařová, omluvila neúčast doc. P. Švejdy a Ing. M Štíchy. V úvodu semináře seznámila přítomné s novou publikací, kterou Asociace vydala při příležitosti 15. výročí zahájení činnosti. a stručně zmínila nejdůležitější činnosti a projekty, které Asociace v uvedeném období řešila. Po úvodní části byly předneseny plánované příspěvky.

K jednotlivým tématům semináře i v závěrečné diskusi vznesli účastníci – Sysala R. (Esc.s.r.o.), Svojítková, M. (MPO), Drkošová M. (Magistrát města Brna), René M. (Ústav struktury a mechaniky hornin AV ČR, v.v.i.) aj. řadu dotazů, podnětů a námětů (otázka financování projektů, včasné vypsání projektů TIP, zdroje pro projekt Technologický profil a jeho aktualizace, spolupráce s hospodářskou komorou a další).

V závěru semináře Věra Mísařová poděkovala přítomným za účast i za zajímavou diskusi a připomněla termín 31. října - možnost přihlášení se do soutěže Cena Inovace roku 2008 i možnost využívání diskusního fóra na webu AIP ČR, z.s. (www.aipcr.cz - Diskusní fórum)        
Asociace inovačního podnikání ČR, z.s., Na Perštýně 342/1, 110 00 Praha 1
Obsah © 2002 - 2023 Asociace inovačního podnikání ČR, z.s., Design & Graphics © 2002 Magicware s.r.o
Administrátor FIREMNIWEB.CZ s.r.o.