11. mezinárodní veletrh strojírenských technologií
FOR INDUSTRY 2012

13. - 16. 3. 2012, Pražský veletržní areál EXPO PRAHA, LetňanyMotto veletrhu FOR INDUSTRY:

"Myslíte na budoucnost? ::: ::: ::: Nabízíme Vám řešení ... "

Strojírenský průmysl má v České republice dlouholetou tradici a je významným odvětvím světového hospodářství. Vědecké objevy, technické vynálezy a nové výrobky se velmi rychle zavádějí do výroby.

11. ročník veletrhu strojírenských technologií FOR INDUSTRY 2012 představuje jedinečnou příležitost pro prezentaci moderní výrobní techniky, progresivních technologií a inovačních trendů, které mají široké uplatnění a jsou podporou pro hospodářský rozvoj.
Využití všech výhod výrobních a informačních technologií je neodmyslitelným předpokladem pro to, jak co nejefektivněji navrhnout, vyrobit a dodávat na trh nový výrobek. Cílem je vytvořit komplexní platformu pro řešení problematiky v jednotlivých odvětvích strojírenství s prostorem pro technologické spolupráce, nabídky, poptávky i prezentace pracovních příležitostí v technických oborech.
Asociace inovačního podnikání ČR, z.s. plní i v tomto roce funkci odborného garanta a mediálního partnera 11. ročníku tohoto veletrhu.

AIP ČR, z.s. bude i letos na veletrhu prezentovat nejvýznamnější činnosti a projekty AIP ČR, z.s., Systém inovačního podnikání v ČR; Technologický profil ČR; Aktivitu MOBILITY; program EUREKA a Eurostars; INOVACE 2012, Týden výzkumu, vývoje a inovací v ČR; Soutěž o Cenu Inovace roku 2012, aj.
Srdečně Vás zveme na stánek AIP ČR, z.s. do výstavní haly číslo 5 C 7, kde bude k dispozici řada informačních materiálů, a zájemci budou mít možnost konzultovat s přítomnými pracovníky AIP ČR, z.s..

Zároveň si Vás dovolujeme pozvat i na seminář Galerie inovací (program viz www.aipcr.cz), který se koná v rámci doprovodného programu dne 14. 3., od 10.00 - 12.00 hodin, konferenční sál 2 vstupní haly.

Upozorňujeme na změnu termínu veletrhů FOR INDUSTRY a FOR LOGISTIC 2012. Veletrhy se uskuteční v termínu 13. - 16. března 2012 souběžně s veletrhy zaměřenými na elektrotechniku, elektroniku a energetiku - ELECTRON 2012, FOR ENERGO 2012 a FOR AUTOMATION 2012.        
Asociace inovačního podnikání ČR, z.s., Na Perštýně 342/1, 110 00 Praha 1
Obsah © 2002 - 2023 Asociace inovačního podnikání ČR, z.s., Design & Graphics © 2002 Magicware s.r.o
Administrátor FIREMNIWEB.CZ s.r.o.