Vernisáž výstavy

Dne 9.6.2008 ve 12:00 se ve vstupní hale budovy ČSVTS na Novotného lávce v Praze konala vernisáž doprovodné výstavy závěrečné konference projektu Centrum pro podporu konkurenceschopnosti v biomedicínských technologiích.

Úvodní slovo pronesl Doc. Ing. Pavel Švejda, CSc., FEng., generální sekretář Asociace inovačního podnikání ČR, z.s., která je jedním z partnerů projektu. Za účasti 15 návštěvníků, novinářů, zástupců vystavovatelů, AIP ČR, z.s. a Mebis, proběhl přípitek a výstava čítající na tři desítky posterů byla zahájena. Potrvá do pátku tohoto týdne.

Na výstavní ploše jsou umístěny postery s informacemi o hlavním nositeli projektu, Ústavu experimentální medicíny AV ČR, a o průběhu celého projektu.

Dále jsou zde vystaveny postery Národního vzdělávacího fondu, Asociace inovačního podnikání ČR, z.s. (Činnosti a projekty; Systém inovačního podnikání v ČR; Ochranné známky; Technologický profil ČR; Podpora programu EUREKA v ČR; Klub inovačních firem; Regionální inovační infrastruktura; Program vědeckotechnické spolupráce KONTAKT) a dalších partnerů projektu: Mebis, Buněčná terapie, občanské sdružení, Minerva, i dalších projektů a vystavovatelů: Společnost vědeckotechnických parků ČR, Český svaz vědeckotechnických společností, Technologické centrum AV ČR a jeho partneři, Manažer kreativity a inovací. K dispozici jsou rovněž tištěné materiály jednotlivých vystavovatelů.

Součástí výstavy je Anketa návštěvníků výstavní části; anketní lístky a schránka na vhazování anketních lístků jsou umístěny v recepci budovy ČSVTS a ve dnech konání konference před zasedacím sálem č. 319. Na jednání vedení AIP ČR, z.s. dne 23. 6. 2008 bude vylosován jeden účastník ankety a vyhodnocen nejlepší poster; budou předány věcné ceny AIP ČR, z.s..

Zpracovala: V. Matiášková
Fotogalerie (zde): I. Němečková        
Asociace inovačního podnikání ČR, z.s., Na Perštýně 342/1, 110 00 Praha 1
Obsah © 2002 - 2023 Asociace inovačního podnikání ČR, z.s., Design & Graphics © 2002 Magicware s.r.o
Administrátor FIREMNIWEB.CZ s.r.o.