Národní výstava "ČR - Váš partner", 11. 9.-14. 9. 2007, OMSK


AIP ČR, z.s. se ve dnech 10.-14. září 2007 zúčastnila národní výstavy "Česká republika - Váš partner", kterou pořádalo Ministerstvo průmyslu a obchodu ČR s dalšími partnery v Omsku.

Ve výstavním stánku v součinnosti s Komorou SNS prezentovala projekty mezinárodní spolupráce v oblasti vývoje, výzkumu a inovací (Kontakt, Eureka, MIC, Technologický profil ČR), Systém inovačního podnikání v ČR a představila projekty rusko-české vědeckotechnické spolupráce v rámci Mezinárodního inovačního centra.

Doprovodným programem výstavy byla mj. Česko-ruská obchodní konference za účasti ministra ekonomiky Omské oblasti, velvyslance ČR v Rusku, českých zákonodárců a daląích. Zástupce AIP ČR, z.s. na konferenci informoval o spolupráci mezi ČR a RF v oblasti výzkumu, vývoje a inovací.

Na národní výstavě AIP ČR, z.s. navázala kontakty s několika vzdělávacími institucemi, s nimiľ AIP ČR, z.s. bude spolupracovat v rámci projektu Kontakt. Podařilo se také podepsat smlouvu o spolupráci (která by se měla ubírat směrem k vzdělávání inovačních odborníků) s omskou pobočkou Moskevské finanční a průmyslové akademie.

        
Asociace inovačního podnikání ČR, z.s., Na Perštýně 342/1, 110 00 Praha 1
Obsah © 2002 - 2024 Asociace inovačního podnikání ČR, z.s., Design & Graphics © 2002 Magicware s.r.o
Administrátor FIREMNIWEB.CZ s.r.o.