Diskusní fórum

Diskusní fórum

Účast AIP ČR na SII 2010 v Moskvě
Autor: Pavel Švejda
Kontakt: svejda@aipcr.cz
Příspěvek: Ve dnech 7.-10.9.2010 se v Moskvě konal 10. mezinárodní salon inovací a investic.AIP ČR se ho zúčastnila podeváté, letošní účast navazovala na loňskou oficiální účast ČR.Informaci o loňské účasti jsem umístil do diskusního fóra dne 7.9.2009.
V rámci výstavní části jsme ve stánku 10m2 prezentovali Mezinárodní inovační centrum, Systém inovačního podnikání v ČR, program mezinárodní vědeckotechnické spolupráce KONTAKT, programy EUREKA a Eurostars, Technologický profil ČR a vybrané projekty dvoustranné česko-ruské vědeckotechnické spolupráce. V rámci doprovodného programu jsem na scéně výstavního centra Gostinyj Dvor ( nedaleko Kremlu ) prezentoval inovační projekty ČR. Prezentace měla tři části - Činnosti a projekty AIP ČR, Technologický profil ČR a vědeckotechnické parky v ČR a Inovační potenciál ČR. V průběhu Salonu jsme jednali s řadou partnerů v RF - RINKCE, MON RF, velvyslanectví ČR v RF aj., zájem o spolupráci vyjádřila řada představitelů inovačních firem z RF a dalších zemí, partnerských asociací, výzkumných ústavů aj.
Významnou a tradiční součástí naší účasti bylo moje aktivní členství v mezinárodní jury Salonu.
V průběhu Salonu byla potvrzena potřeba připravit Analytický informační portál pro uskutečňování česko-ruské vědeckotechnické spolupráce.V souladu s cíli nového připraveného projektu AIP ČR v rámci programu KONTAKT budou výsledky tohoto projektu v roce 2011 hlavním cílem účasti AIP ČR na 11. salonu inovací a investic.
Informaci o letošním Salonu a naší účasti na něm uveřejníme v ip tt 4/2010.
Vloženo: 17. 9. 2010 13:30:09Příspěvky této diskuse:

Účast AIP ČR na SII 2010 v Moskvě  Pavel Švejda svejda@aipcr.cz

Zpět na seznam příspěvků fóra        
Asociace inovačního podnikání ČR, z.s., Na Perštýně 342/1, 110 00 Praha 1
Obsah © 2002 - 2023 Asociace inovačního podnikání ČR, z.s., Design & Graphics © 2002 Magicware s.r.o
Administrátor FIREMNIWEB.CZ s.r.o.