Diskusní fórum

Diskusní fórum

Budoucnost podnikání a inovací - IMECS 2016
Autor: Pavel Švejda
Kontakt: svejda@aipcr.cz
Příspěvek: Ve dnech 26.-27. května 2016 se na Vysoké škole ekonomické v Praze představí přední odborníci z oblasti inovačního managementu, podnikatelství a udržitelnosti. Je to jedinečná příležitost vidět světové odborníky na jednom místě.
Jak na financování z Evropské Unie vám představí Lorenzo Constantino, který pracoval pro Světovou banku a vystupuje jako hodnotitel v řadě evropských programů.
Prof. Dr. Jan Kratzer je ředitel podnikatelského centra na Berlínském technologickém institutu. Dlouhodobě se věnuje vlivu podnikatelkých sítí (networkingu) na úspěch firem.
Prof. Dr. Marko Torkkeli přijede z Finska a má více než 20 let zkušeností s konzultováním v oblasti inovačního managementu a strategií.
Můžete se těšit na další zajímavé hosty z Německa, Velké Británie, Belgie, Švýcarska, Slovenska a České republiky. Pro bližší informace navštivte stránku: http://imecs.vse.cz/
Při zadání kódu: AIPCR bude při platbě do 11.5.2016 Vaše cena za tuto dvoudenní akci 1.500 Kč, tj. sleva 25% oproti standardnímu vložnému. Vložné na konferenci bude možné uhradit i na místě ve dnech konání konference za cenu 2.000 Kč (tj. s 20% slevou oproti na místě placenému vložnému).
Registrujte se přes partnerský odkaz: http://imecs.vse.cz/registration-partner/
Vloženo: 9. 5. 2016 7:12:20Příspěvky této diskuse:

Budoucnost podnikání a inovací - IMECS 2016  Pavel Švejda svejda@aipcr.cz

Zpět na seznam příspěvků fóra        
Asociace inovačního podnikání ČR, z.s., Na Perštýně 342/1, 110 00 Praha 1
Obsah © 2002 - 2023 Asociace inovačního podnikání ČR, z.s., Design & Graphics © 2002 Magicware s.r.o
Administrátor FIREMNIWEB.CZ s.r.o.